شنبه, 15 آبان 1395 20:57

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پیام نور سال 1395

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد سال 1395 پیام نور      ثبت نام از تاریخ15/8/95 لغایت 19/8/95 در سایت  http://reg.pnu.ac.ir برای نیمسال اول 96-95 انجام می گردد. روند نام نویسی:

الف ) برای پذیرفته شدگانی که دارای کد قبولی جدید ( بدون ثبت نام ) یا کد قبولی قبلی سایر دانشگاهها می باشند و در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اند ،ثبت نام در سامانه آموزشی گلستان صورت می پذیرد و پس از پذیرش حضوری و واریز شهریه ثابت توسط دانشجو امکان انتخاب واحد برای ایشان در نیمسال جاری ( اول 96/95)  فراهم می شود.

ب ) پذیرفته شدگانی که کد قبولی قبلی آنها دانشگاه پیام نور می باشد دررشته های جدید فعال شده و درصورتی که تاکنون ثبت نام اولیه ننموده اند، همانند بند الف اقدام شود.

ج ) پذیرفته شدگانی که کد قبولی قبلی آنها دانشگاه پیام نور بوده و درکد قبولی اولیه ( شهریور سال 95 ) ثبت نام نموده اند در رشته / محل جدید فعال شده ( انتقال و اصلاح رشته به کد قبولی آبان 95 ) و باید در رشته محل جدید مجددا ثبت نام و انتخاب واحد نمایند.

لازم است برای این پذیرفته شدگان( موضوع بند ج ) به صورت اختصاصی از طریق پیام کوتاه و تماس تلفنی اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد به نحوی که از مطلع شدن دانشجو از روند غیر فعال شدن رشته / مرکز قبلی و لزوم ثبت نام در کد قبولی جدید اطمینان حاصل شود. 

 

piranepand@

Telegram.me/piranepand

خواندن 1490 دفعه