نمونه سوال با پاسخنامه پیام نور نیمسال دوم 95-94

نمونه سوالات پیام نور نیمسال اول 96-95

پنج شنبه, 19 دی 1392 22:08

روش گرفتن نمایندگی پیرانه پند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
 فرم درخواست نمایندگی [لطفا در صورت تمایل به داشتن نمایندگی فرم را دانلود نموده پس از پر کردن آن را مهر و امضا نموده و از طریق فکس به شماره 07132356754 یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید   ارسال نمایید ]

 به نام خدا

تقلبی و غیر اصل خریدن هنر و صرفه جویی نیست بلکه خلاف پروری و هدر دادن پول است .

پک کامل نمونه سوالات پیام نور نیمسال جدید فقط 200.000 تومان با پاسخنامه اصلی نه بارم سوالات شامل تمام رشته های پیام نور کارشناسی پیام نور ،کارشناسی ارشد پیام نور و کاردانی به کارشناسی پیام نور.

اصل تهیه کنید و با خیال راحت و بدون دغدغه به خدمات خود بپردازید .

شرکت پیرانه پند با سابقه 15 سال همینک بیش از 200 نمایندگی و عامل فروش در شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران دارد و هر روز تعدادی از دوستان به جمع این گروه میپیوندند در اینجا شرایط مختصری از روش گرفتن نمایندگی را توضیح میدهیم که موجب آسانی کار شود :

1-      داشتن حسن شهرت  و اعتقاد کامل به خدمت رسانی به گروههای آموزشی .

2-      داشتن سواد کافی از دانشگاه و سایر موسسات آموزشی .

3-      داشتن مکان یا فضای مناسب خدمات دهی .

4-      داشتن حداقل یک رایانه خوب و پرینتر سرعت بالا .

5-      اعتقاد و التزام به قراردادهای فی مابین و همکاری همه جانبه .

6-      قبول شرایط و عدول ننمودن از آن .

7-      رعایت قیمت های مصوب شرکت در تمام کشور .(قیمت پرینت هر برگه 1000 ریال در سراسر کشور البته این قیمت به نسبت شهرهای مختلف بنا بر حسن انجام کار و مشتری مداری میتواند متفاوت باشد و اجباری نیست بلکه پیشنهادی است )

8-      حفظ  مدت قرار داد و عدم واگذاری به غیر یا اشخاص دیگری در هیچ شرایطی بدون اجازه شرکت  در صورت واگذاری موظف به پرداخت دوبرابر مبلغ درخواست های اولیه و تمدید شده و واریز مبلغ مورد معالمه با شخص ثالث به شرکت پیرانه پند است ..

9-      همکاری و هماهنگی با سایر نمایندگیها و عدم دخالت در حوزه نمایندگیهای دیگر .

10-   عدم فروش اینترنتی محصولات بدون اجازه شرکت .

11-   حفظ کپی رایت محصولات عدم درج یا حذف واتر مارک یا تغییرات در محصولات .

12-   گرفتن حداقل 3 دوره نمونه سوال(جهت نمایندگی )و برای عاملیت فروش از (1دوره تا 2 دوره ) از ترمهای قبل و خرید تمامی محصولاتی که از طرف شرکت به آنها معرفی می شود (البته تعداد آن توافقی خواهد بود و حداقل 1 نمونه.(

تبصره: عاملیت فروش نمایندگی نمیباشد و تا زمانیکه خود عاملیت فروش درخواست نمایندگی ندهد هر کسی دیگری که در آن شهر درخواست نمایندگی کند میتواند نمایندگی اصلی شود و عامل فروش فقط همان یک ترم به روز میشود و از آن به بعد دیگر از طرف شرکت پشتیبانی نمیگردد.

13-   مبلغ هر دوره نمونه سوالات ترمی بدون تغییر نسبت به سالهای قبل پک کامل  200.000 تومان  و هر دوره هر رشته 10000 تومان ،و هر دوره آزمون فراگیر 1500 تومان میباشد .

*** دو ترم قبل تر هر ترم 100.000 هزار تومان و دو ترم ما قبل تر هر ترم 50.000 تومان ***

14-   قیمت هر کتاب پی دی اف 10000 ریال میباشد .

15-   قیمت سی دی های آموزشی متفاوت .

16-   تمام هزینه ای که توسط شما انجام میگیرید صرفا جهت یکسال فروش شما است و پس از یکسال شرکت مجاز به لغو یا تمدید قرار داد میباشد و اگر تمدید گردد از آن پس فقط جهت یک ترم بعد از تاریخ تمدید  .

تبصره : بعد از یکسال در صورت تمدید فقط تا ترم بعد درخواست دهنده نمایندگی محصوب می گردد و اگر ترم بعد درخواست ندهد نمایندگی به فرد دیگری واگذار خواهد شد . با اطلاع یا بدون اطلاع قبلی .

 
خواندن 9935 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 مهر 1394 08:20

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 3 حرف باشد
قوانین سایت موافقم.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان (کافی نت)

  چی همه بند برای ایجاد قرارداد !!!!!!!یک جور میگین نمایندگی شرکت رو بگیرید انگار با شرکت مایکروسافت می خوایم قرارداد ببندیم

  از Ferdowsi, Tehran, Tehran, Iran
 • مهمان (زینلی)

  با سلام و خسته نباشید اینجانب تقاضای نمایندگی را دارم فرم رو ایمیل زدم خواهشمندم اقدامات لازم را مبذول بفرمایید.

 • مهمان (مجید اسدپور)

  سلام درخواست نمایندگی را دارم

 • مهمان (کامران شریفی پور)

  سلام
  احتراما باستحضارمیرساند اینجانب کامران شریفی پور قشمی مدیر شرکت کامپیوتر تکنودرخواست نمایندگی دارم.خواهشمندم در این زمینه اقدامات و همکاری لازم مبذول فرمایید.

 • در پاسخ به: مهمان (کامران شریفی پور)

  سلام
  احتراما باستحضارمیرساند اینجانب کامران شریفی پور قشمی مدیر شرکت کامپیوتر تکنودرخواست نمایندگی دارم.خواهشمندم در این زمینه اقدامات و همکاری لازم مبذول فرمایید.

 • مهمان (امیدموسوی)

  سلام
  احتراما باستحضارمیرساند اینجانب امیدموسوی مدیر شرکت کامپیوتر خمیرگستر درخواست نمایندگی دارم.خواهشمندم در این زمینه اقدامات و همکاری لازم مبذول فرمایید.

  از Bandar e Khamir, Iran
 • در پاسخ به: مهمان (امیدموسوی)

  سلام
  احتراما باستحضارمیرساند اینجانب امیدموسوی مدیر شرکت کامپیوتر خمیرگستر درخواست نمایندگی دارم.خواهشمندم در این زمینه اقدامات و همکاری لازم مبذول فرمایید.

  از Bandar e Khamir, Iran